Перейти к содержимому


Заказали книги Ольги Валяевой?

Теперь вы можете отслеживать свой заказ по его номеру или по адресу электронной почты, на которую он был сделан:

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Западная Украина


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#21 zirachko

zirachko

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо
Тернополь Украина

Отправлено 27 февраля 2013 - 12:59

Класно! :good: :good: мені так точно зручніше! писати російською можу хіба що з помилками! Дівчата, цікаво, а хто як потрапив сюди - на форум, сайт Олі!?

Я влітку цього року випадково натрапила на Оліну групу вконтакті. В мене якраз була відпустка і я інтенсивно почала вивчати сайт, і пробувати на практиці. Успіхів було мало. Відпустка закінчилась, і я знов погрузла в роботі. Сил, енергії і бажання виконувати жіночі обов'язки не було. Часто приходила зла з роботи, замучена.
Зараз я вагітна, скоро в декретну відпустку. Все складається найкращим чином, і коли як не зараз бути жінкою! Останній місяць, два читаю, слухаю лекції інтенсивно. Поворотним пунктом для мене стало те, що я захворіла, потім виявилась загроза дитинці і цінності помінялись, з роботи, кар'єри - на сім'ю. Я замовила Олін курс на Новорочній розпродажі і потрохи мої думки, і відповідно дії міняються. Міняється і ставлення чоловіка, і наші стосунки. Я рада! Рада, що можу поділитись з вами. Виявляється розповідаю вперше! Бракує однодумців. Дякую, що ви є! :give_rose: Дякую, що є ці знання в доступній формі! :)

Цікаво почути ваші історії!))

  • 1

#22 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 27 февраля 2013 - 15:50

Я теж натрапила на Олін сайт влітку. В мене був дуже важкий період, я ніби була в скляному кубі - і ніби простір є, а пробитись в жодну сторону не можу... От так доля спочатку звела мене випадково з йогою, потім я дізналась про сайт. Я вже не могла на роботі працювати (вийшла коли доці було 1.8 - для одних вже велика, для інших - маленька). І виявилось дуже важко, я нічого не встигала, і на роботі, і вдома. Почали з донечкою часто хворіти. В мене тут допомоги, окрім чоловіка, немає, мами далеко.
Почала в запой читати сайт, в руки іншим джерелом випадково! потрапила книга Торсунова про ауюрведу та інша - про стосунки. Я почала читати. І зрозуміла, що на роботі настав час, коли саме те, щоб піти з неї. Я спочатку дуже захворіла (мабуть підсвідомо розуміла, що потрібна причина щоб піти з роботи), пояснила чоловіку що толку з моєї ЗП немає, що я вимотана, дитина часто хворіє. Він згодився, і мене дуже легко звільнили (відправили назад в декрет, якраз інша дівчина з декрету хотіла вийти :) ). З вересня я не працюю, спочатку відходила від депресії, лікувалась. З жовтня я стала повністю вегетаранкою (лакто - тобто молочне вживаю). І коли вже трішки відійшла і набралась сил, мене потягло творити - в"язати, шити, і навіть квіти мої почали знову цвісти! :)
Зараз не все гладко, буває важко на душі, іноді не бачу суттєвих змін, але читаю і слухаю лекції, розімю, що це не так все швидко робиться... І коли я зла на чоловіка, молюсь і думаю - чому Я так зреагувала, прошу дати МЕНІ розуму, щоб адекватно реагувати і не накручуватись... І бачу що це вже і є зрушення, адже я не вважаю чоловіка винним, а бачу де я не так себе веду. Так що працювати мені над собою ще треба і треба :) Але от на день закоханих чоловік подарував квіти, хоча в принципі дуже рідко це робив :) І ще - чоловік не проти, щоб я поки не виходила на роботу, хоча доці 3 роки вже через місяць :)
Так, мені теж дуже не вистачає однодумців... Тому я рада що є темка ця наша, сподіваюсь митут знайдемо ще й однодумців у своєму місті, і зможемо зустрічатись і спілкуватись, підтримувати одна одну :)
  • 1

#23 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 27 февраля 2013 - 15:53

zirachko, вдало тобі доносити і народити! Вітаю, я вже теж захотіла малюка, от по маленьку готуюсь до вагітності :) Якщо чоловік захоче ...


  • 0

#24 zirachko

zirachko

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо
Тернополь Украина

Отправлено 27 февраля 2013 - 16:38

zirachko, вдало тобі доносити і народити! Вітаю, я вже теж захотіла малюка, от по маленьку готуюсь до вагітності :) Якщо чоловік захоче ...



Дякую, Хридая! і тобі бажаю щоб твої бажання здійснились і чоловік підтримав! Я також хочу двоє діток!
  • 0

#25 zirachko

zirachko

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо
Тернополь Украина

Отправлено 27 февраля 2013 - 17:05

Хридая, дякую за твою історію. Класно шо ти почала шити і в'язати, в мене з творчістю і рукоділлям поки що туго! Хоча хочеться якось творчо проявитись. Погоджуюсь, шо на все треба час, і що зміни приходять по чуть-чуть. Я наприклад інформацію дуже довго переварюю, сприймаю частинами невеликими. Наприклад Олін курс прослухала тільки два уроки за два місяці. Почую в чому я не так поводжусь і давай практикувати то в житті, починає щось вдаватись, роблю ще крок і так далі. Зараз багато з форуму беру досвід дівчат, читаю і захоплююсь, як, виявляється, можна. Надихаюсь їхнім прикладом! Ти молодець! Те, що чоловік квіти дарує - для мене це результат! Я поки, що навчилась сама просити квіти! :give_rose: ;) Вірю що і дівчат в своєму місці віднайдемо, або надихнемо когось своїм прикладом! А форум і спілкування тут - перший крок! і це чудово! :clapping:
  • 0

#26 Ilonchik

Ilonchik

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 33 сообщений
  • 0 Спасибо
Борисполь Украина Я Вконтакте

Отправлено 04 марта 2013 - 10:31

Ilonchik привет Тебе в нашей компании !!!
Да природа действительно бесподобная и традиции, и язык тоже. А Ты на Западе родилась?

родилась в Киеве, но сразу во Франковск переехали (папа военный).
  • 0

#27 Lara

Lara

Мудрый Участник

  • Автор темы
  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 525 сообщений
  • 15 Спасибо

Отправлено 04 марта 2013 - 21:39

Дівчата, цікаво, а хто як потрапив сюди - на форум, сайт Олі!?

Я влітку цього року випадково натрапила на Оліну групу вконтакті. Міняється і ставлення чоловіка, і наші стосунки. Я рада! Рада, що можу поділитись з вами. Виявляється розповідаю вперше! Бракує однодумців. Дякую, що ви є! :give_rose: Дякую, що є ці знання в доступній формі!

Цікаво почути ваші історії!))



Дівчатка, я така рада, що наша компанія росте. І я не втомлююсь про це говорити)))) Олин сайт я відкрила завдяки іще одній Олі, яка власне і внесла в моє життя поняття Жіночих енергій, але це було задовго до Олі Валяєвої. Розпочинала я із Лариси Ренар, яка, до речі, і досі лишається однією з моїх натхненниць, хоча багато що із її практик я обмізкувала, прожила відкринула\відфільтрувала.

Тож продовжу про сайт цей і Олю Валяєву. На неї і її групу я наткунлася у Вконтакті (він був в улюблених на сторінці моєї приятельки). А сталося це у травні минулого року. З тих пір і розпочалася "моя епопея" тут) А на форумі я із перших днів і просто кайфую, що Є таке місце, де збираються такі чудові дівчата :angel: :angel: :angel: із своїми історіями, знаннями і енергією, яка підтримує і надихає.

Знання, які дає Оля, а зараз і цей форум, я поєдную із своїми знаннями із гештальту, психодрамою, іншими практиками, а ще пишу власний блог http://womensmap.blogspot.com/ і в результаті виходить у мене алхімічна Жінка\ чи то з мене вона народжується... Словом, жити стало мені по-іншому. :angel:

Спочату, правда, важкувато було змінювати свої сценарії поведінки, але, думаю, у мене добре виходить і я бачу результати у першу чергу в собі, а вже потім у зміні поведінки і ставлення близьких і зовсім незнайомих людей. У моєму житті практично все змінилося. Контакт із своєю Жіночністю перевернув у правильне положення моє бачення головного у житті і його акцентів, своїх ресурсів і больових точок, своїх можливостей, перемог, натхнення і натхненниць. Раніше я бачила лише успіхи чоловіків і їх 8) сценарії щастя, як головні (бо іншого на той час поруч просто НЕ БУЛО). Тоді я і ніби і успішною була, але в той же час мені чогось Головного не вистачало. Існуало в мені якесь величезне пусте місце,яке звучало і просило наповнення усіма своїми стінками. Тепер я знаю це :rolleyes: місце, я увійшла із ним у контакт :wub: , в контакт із своєю Жіночністю :wub: , я в контакті із Своєю природою і Собою :wub: І дозволяю собі тішитися цьому, бо це і справді потішно.

Не можу сказати, що саме Оля Валяєва круто змінила моє життя, але цей сайт і її статті стали важливими пазлами у моїй картині світу, а це вже багато)) Я далеко не ведична жінка, принаймні зараз, а, може, й назавжди "не ведична", але мені подобається багато позицій Олі, її старання, навіть якщо це бізнес і якщо він дуже прибутковий...
  • 0

Поблагодарили 1 :
Альця Гладкова

#28 Aroma Soul

Aroma Soul

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 13 сообщений
  • 0 Спасибо
Украина

Отправлено 05 марта 2013 - 05:42

Всім привіт зі Львова!
  • 0

#29 Lara

Lara

Мудрый Участник

  • Автор темы
  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 525 сообщений
  • 15 Спасибо

Отправлено 05 марта 2013 - 09:17

Всім привіт зі Львова!

Aroma Soul, ПРИВіТ!! :clapping: :give_rose:
  • 0

#30 Гость_Crystallake_*

Гость_Crystallake_*
  • OFFLINE
  • Спасибо

Отправлено 05 марта 2013 - 14:46

Девочки любимые, я хоть и не совсем отсюда, но Западную Украину обожаю, и неделю назад вернулась от вас из отпуска))) Проезжали Ивано-Франковск, Львов, Ровно... Львов - вообще мой любимейший украинский город)) Так что я буду к вам заглядывать иногда, если вы не против))
П.С. Украинской раскладки на клавиатуре нет( А то бы я с вами на ридний побалакала)))
  • 0

#31 Lara

Lara

Мудрый Участник

  • Автор темы
  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 525 сообщений
  • 15 Спасибо

Отправлено 05 марта 2013 - 20:26

Девочки любимые, я хоть и не совсем отсюда, но Западную Украину обожаю, и неделю назад вернулась от вас из отпуска))) Проезжали Ивано-Франковск, Львов, Ровно... Львов - вообще мой любимейший украинский город)) Так что я буду к вам заглядывать иногда, если вы не против))
П.С. Украинской раскладки на клавиатуре нет( А то бы я с вами на ридний побалакала)))

Anastasiya, о, рада тобі у нашому тісному колі! :give_rose: :give_rose: :give_rose:
А ще більше тішить, що ти українську мову розумієш (принаймні я так тебе зрозуміла)). Звичайно ж зазирай!) Будемо раді тобі)
А ти українську звідки знаєш?
  • 0

#32 Гость_Crystallake_*

Гость_Crystallake_*
  • OFFLINE
  • Спасибо

Отправлено 06 марта 2013 - 11:27

Лара, я простая скромная девушка из Днепропетровска)) И паспорт у меня украинский. Оттуда и знаю))
Как меня в Москву занесло - то отдельная песня)))
  • 0

#33 Lara

Lara

Мудрый Участник

  • Автор темы
  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 525 сообщений
  • 15 Спасибо

Отправлено 07 марта 2013 - 20:45

Лара, я простая скромная девушка из Днепропетровска)) И паспорт у меня украинский. Оттуда и знаю))
Как меня в Москву занесло - то отдельная песня)))


:rofl:
А я ж подумала, що ти росіянка, а ти ж НАША -україночка :give_rose: ...
  • 0

#34 Sera

Sera

Мудрый Участник

  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 107 сообщений
  • 0 Спасибо
Львів Україна

Отправлено 09 марта 2013 - 15:42

І я зі Львова))).
Всім привіт))!
  • 0

#35 Lara

Lara

Мудрый Участник

  • Автор темы
  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 525 сообщений
  • 15 Спасибо

Отправлено 19 марта 2013 - 17:48


Sera, привіт!))

  • 0

#36 Sera

Sera

Мудрый Участник

  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 107 сообщений
  • 0 Спасибо
Львів Україна

Отправлено 20 марта 2013 - 00:18

Дівчата, хто зі Львова- давайте зустремося в реалі)).
  • 0

#37 Dasi

Dasi

Мудрый Участник

  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 341 сообщений
  • 5 Спасибо
Kharkov Ukrain

Отправлено 22 апреля 2013 - 18:12

Дорогие Львовяночки-единомышленницы! У меня к Вам вопрос на миллион) Дело в том, что нас с мужем пригласили знакомые во Львов на майские каникулы. Мы купили билеты, но потом выяснилось, что у знакомых кошка, а у меня на кошек аллергия( В итоге билеты есть, а жить негде. Может Вы подскажете, где во Львове можно остановиться на 6 ночей (днем планируем гулять, смотреть) недорого? Т.е. нам нужно только где вещи положить и поспать ночью. Но только одно но: чтоб в доме не было кошек и собак. Спасибо заранее:), ПС: доречi, я можу спiлкуватися украiiнською i менi це подобаеться :)
  • 0

#38 Aroma Soul

Aroma Soul

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 13 сообщений
  • 0 Спасибо
Украина

Отправлено 01 мая 2013 - 16:52

Дівчата, хто зі Львова- давайте зустремося в реалі)).


підтримую пропозицію зустрітися в реалі!
  • 1

#39 Olli Polli

Olli Polli

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 11 сообщений
  • 0 Спасибо
Ивано-Франковск Украина

Отправлено 16 мая 2013 - 05:56

Привіт, землячки! :air_kiss:

Я з Івано-Франківська. До ведичної жінки мені ще приблизно, стільки ж скільки до Марсу нашим космонавтам, але я як і вони - все ж вірю та надіюсь і навіть працюю в цьому напрямку. Ще до знайомства з сімейством Валяєвих на просорах інтернету в мене були кроки пізнання східних та древніх культур і особливо місця жінки в цих культурах. Напевно, я дуже чітко зрозуміла, що модель сучасного суспільства, важкі 90-ті і погляд на життя батьків поламали мене і зробили на довгі роки нещасною. Але от вже протягом чотирьох років я стаю дедалі щасливіша - адже вийшла заміж за чудову людину (хоч призналась собі в цьому і повірила лише нещодавно) і вже маю синочка, якому 2,5 рочки і він просто надзвичайний. Я дивлюсь який в ньому існує свій гігантський мікро-космос думок, умінь, талантів, примх... і дуже надіюсь, що мені вдасться зберегти оцю його програму приходу в світ, а не написати поверх неї свою... Насправді, Оля дуже багато мені дала... Хтось тут писав що то бізнес.. Звісно, що це бізнес - але ж він благородний! У мене життя почало ніби жити за якимось новим своїм сценарієм - таке враження, що я головна героїня, але сама його не пишу - просто з вдячністю приймаю те що є... А стає все значно краще та гармонічніше, ніж тоді, коли я зі всіх сил виписувала отой сценарій по свому, не правильному шаблону...
Доречі, у Львові буваю дуже часто - бабуся, кума та й величезна родина є там. Тому з задоволенням приєднаюсь, якщо організується зустріч Жінок :)
  • 0

#40 Sera

Sera

Мудрый Участник

  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 107 сообщений
  • 0 Спасибо
Львів Україна

Отправлено 16 мая 2013 - 17:46

Доречі, у Львові буваю дуже часто- бабуся, кума та й величезна родина є там. Тому з задоволенням приєднаюсь, якщо організується зустріч Жінок :)

Пишіть як будете в наших краях)). Я б з радістю зустрілася)).
  • 0


Предназначение

Подписаться на подарки