Перейти к содержимому


Заказали книги Ольги Валяевой?

Теперь вы можете отслеживать свой заказ по его номеру или по адресу электронной почты, на которую он был сделан:

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Западная Украина


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#41 Olli Polli

Olli Polli

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 11 сообщений
  • 0 Спасибо
Ивано-Франковск Украина

Отправлено 18 мая 2013 - 07:29

Sera, дякую! Обовьязково напишу перед приїздом! Думаю, що то вже не довго - напевно наприкінці травня приїду.

Хотіла поділитись з вами, любі дівчата, тим, що зараз захопило мої думки.

З того часу, як я почала цікавитись і не лише цікавитись ведичними знаннями, а і намагатись втілювати їх принципи у власному житті - почалась нова історія мого існування. По-перше, я зовсім інакше подивилась на все - на природу, на речі, на оселю, і звичайно на тих близьких людей, котрі оточують мене. І, як результат на себе теж. Звичайно, не получається одразу переключити мозок з одного звичного стереотипу мислення та (в основному!) реагування на новий, значно спокійніший. Але в мене не погано виходить.

Я вже майже перейшла на сукні та спідниці і щиро розумію красу, зручність та призначення такого одягу. Вони і справді змінюють характер жінки - хоч і поступово, але відчутно.

Також, я перестала "пиляти" чоловіка і заставляти його робити жіночу роботу по дому, перестала чекати від нього якихось придуманих у моїй голові проявів любові і почала цінувати ті прояви, які він мені дає з власної ініціативи - я зараз вивчаю його - от чому в саме цей момент він так повівся, а в цей -отак.. Тільки зрозумівши його природу я зможу повністю прийняти і полюбити його таким який він є. Поки вдалось на відсотків 60.. але я над цим працюватиму й надалі.

Я навіть помітила, як сам собою почав змінюватись мій режим дня - я завжди засиджувалась до пізна а потім ледве відкривала очі на роботу у 8 годині. Зараз я чомусь з легкістю прокидаюсь о 6 ранку, а от з засинанням ще є проблема - засиджуватись не перестала. Виходить, що просто скоротився час сну. Але, ранкове пробудження це надзвичайно приємна та ефективна річ.

Єдине, з чим мені приходилось туго - це з тим, щоби повністю довірити чоловіку іпостась "здобувальника" і повірити в те, що якщо він сам проацюватиме а я його лише надихатиму, то наше матеріальне становище сім'ї не лише не погіршиться а й скоріш за все покращиться. От не могла я відмовитись від роботи та кар'єри - вже багато років це було моїм основним натхненням в житті.. Я бісилась коли доводилось в чоловіка (чи ще раніше в батька) "клянчити" гроші на приємні для мене речі. Тому почала заробляти так, щоби могти нічого ні в кго не просити. Але, з повною відвертістю скажу вам, що тепер знаю точно - сумістити світ жорсткого бізнесу та ведичність в одній жінці - неможливо. І коли починає переважати в житті одне з цих двох - починає витіснятись друге. Мій тато завжди каже: "Не буває "Жінки-науковця" - це завжди або не повністю жінка, або не повністю науковець". Це повністю істине твердження для мене.. Тому, прийшов час, коли справжня Жінка почала підійматись в мені з попелу усієї тієї жіночності яка перегоріла за всі попередні роки.... і в мене сталась якась дуже дивна і незрозуміла ситуація, про яку дуже довго розповідати тому не буду - але в один момент кілька днів тому, абсолютно неочікувано я залишилась без роботи. Це сталось на етапі переходу з однієї роботи на значно перспективнішу і більш оплачувану. Колишній шеф образився і просто кинув ножа в спину - подзвонив новим керівникам і щось наговорив про мене. Я так розпереживалась, що останні три дні тільки плакала, захворіла, мене мучило два почуття - страшенної несправедливості до по відношенню до себе і великої злості по відношенню до того шефа. Погодьтесь, не дивно з таким внутрішнім наповненням не захворіти.. І лише вчора увечері, мене осяяло - можливо несправедливістю до себе було карабкання по службовим сходам, жертвування інтересами дитини та чоловіка у погоні за грошима та статусом,реалізація всіх амбіцій, котрі були продиктовані чоловічими гормонами??? І можливо саме цей шеф став тією рукою Бога, яка вирішила, що саме зараз я вже готова передати прапор "МУЖЧИНА-ЗДОБУВАЛЬНИК" повністю в руки чоловіка, що я вже стала настільки жіночна, що в бізнесі мені не місце (останні місяці я саме так і відчувала - занадто стала тонкошкіра)... Отже, образа пройшла, прийшло відчуття вдячності... і ще одне. В перший день, коли це все сталось я сиділа і запитувала себе крізь сльози: "Навіщо мені послана ця ситуація? Який урок я маю винести з неї? Чого саме вона має мене навчити??" І це були такі болючі запитання без відповідей.. І лише сьогодні я розумію, що урок скінчився і на ньому я навчилась відчувати вдячність до того, кого ще вчора вважала своїм ворогом. Навчилась прощати і дякувати. І от це наповнило мене таким щастям! Що я аж почала виздоровлювати - температура сама спала - хоч раніше без ліків це було не реально :)

От така історія, можливо когось надихне, але скоріше просто має показати, що нас таких багато вже - я ж права? нас багато? ;)
  • 2

#42 Сміяна

Сміяна

Новичок

  • Pip
  • OFFLINE
  • 1 сообщений
  • 0 Спасибо
Ужгород Украина

Отправлено 21 мая 2013 - 10:31

А я дякую Olli Polli за таку надихаючу власну історію! Я обожнюю історії змін жінок на краще) В мене після таких історій мій "шлях до ідеалу" прискорюється в рази) Дякую!
До речі, я з Ужгорода. Привіт усім!
  • 1

#43 zirachko

zirachko

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо
Тернополь Украина

Отправлено 01 июня 2013 - 11:26

І я дякую тобі Olli Polli за то шо поділилась своїм досвідом. В мене зараз важкий період в житті. Хочеться поділитись з вами дівчата, бо в реалі я якась закрита і не знаходжу співчуття і підтримки. В мене зараз адаптація до нових умов життя. Я писала що чекаю дитину і зараз мому синочку вже три тижні. Всю вагітність я готувалась до родів: перечитала купу інформації, продивилась купу відео, і різних курсів легких родів, тренувала дихання, розтягувала мязи, гуляла і споглядала прекрасне шоб моїй дитинці було добре там всередині. І ось я народила. Завдання виконане. І що далі? Я залишилась один на один з маленьким згортком життя. В мене мінімум досвіду в обходженні з новонародженими і все викликає страх і тривогу. Першу ніч навіть боялась заснути. Згадувались історії "добрих" людей про то шо тільки не може статись з дитиною. Я хвилювалась бо він сопе, чи йому не холодно, коли плакав, одним словом з будь-якого приводу. Бо як має бути я не знала, що є нормою. Поводження лікарів зі мною не було надто бережним, швидше навпаки. І це теж виводило з рівноваги. Я зменшилась до розміру маленької дівчинки і в такому стані я мала піклуватись не тільки про себе а і ще про одне життя. В роддомі було важко, але до дому я повертатись боялась. Знала що залишусь там одна з чоловіком, який так само вміє поводитись з дитиною як я. Нас прийшли привітати рідні, а на вечір ми лишились одні. Зараз я вже адаптувалась, тривоги менше, бо багато вже знаю і вмію, але навалилась страшенна втома, фізична і моральна. Моя мама трохи далеко і приїжджає рідко. але ще й дивна річ вона страшенно почала мене дратувати як і сестри. всі їхні поради я сприймало боляче і була обіда шо допомоги від них нема. а я її дуже потребую. але для себе вирішила шо спокійніше бути одною. Маму чоловіка тоже просити допомогти не хочу. стикнулась з тим що взагалі не вмію просити про допомогу. або то обіди не дають це зробити або гордість. або думка шо я не достойна шо вони в них не знайдеться часу а я сама маю давати собі раду. Синдром відмінниці- в мене все має виходити добре я маю зробити як найкраще. В результаті всю злість і незадоволення зганяю на свого чоловіка, на дитину не можна, а більше получається нема на кого. Він в мене дуже хороший і стосунки в нас хроші, налагодились особливо після моєї роботи над собою коли я була жіночною наповненою енергією. зараз енергія на нулю. до того моменту поки він о 20:00 прийде з роботи а я весь день сама я дуже зла. і сама від себе того не чекаючи зриваюсь і вибухаю. Подруг близьких в мене тоже нема. Получається весь день одна. І погода зараз не сприяє прогулянкам на природі - в нас тут парк поряд тому в чортирьох стінах. і стіни дратують дратує о нема ремонту шо не споглядаю на красу і сама себе накручую шо в цих стінах може виникнути депресія. зараз вирішила шо як тільки потепліє поїду в село до мами вона про мене попіклується як колись. Ця думка мене гріє. Ось така моя історія. знаю що це все уроки які я маю пройти і чогось навчитись. відчуваю що я дуже їм противлюсь бо вже навіть знаю що тре зробити а не роблю щось не пускає. і тоді знов мучусь. ось так. дякую що випустила це з себе. здається полегшало.
  • 0

#44 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 01 июня 2013 - 13:16

Мила, люба Zirachko! Вітаю тебе (перейду на ти ;) ) з народженням дитинки! Це насправді міняє все життя :) Діти...
У тебе післяродова деперсія, бо зараз гормони в тобі міняються, і це нормально. Хоч у мене було все трішки не так - я була після народження доці просто в ейфорії, але й мене "накрило" десь на 5й день. Потрібно відпочивати, бути сам на сам з дитинкою - спати і кормитись. Я попросила про допомогу свекруху, тому місяць після родів мала допомогу. Я відпочивала, гуляла, а вона готувала, прала та прасувала. Чоловік на роботі, ввечері допомагав купати. Коли свекруха поїхала, мене знов "накрило" - сум, з чоловіком не знали про що говорити і як себе вести - ми залишились самі, але же не двоє, а втрьох, а третій - не говорить, тільки кричить. Вже з другого місяця життя почало наладжуватись, я не сиділа вдома завдяки слінгу, побут наладили, все ввійшло в колію.
Тобі варто заспокоїтись - ти мама, а значить ти найкраща для свого малюка. Про холод не турбуйся, не замерзне малюк - загартується, зараз самий час. Голодний - покличе. Як Бог дасть, так і буде. Ти повинна заспокоїтись щодо малюка, все залежить від долі, тільки вір, що вона хороша :) Відкинь всі погані думки.
Попроси чоловіка про допомогу, вибачся за поведінку, поясни що на душі. Нехай він зрозуміє, а то уяви - в нього немає такого материнського інстинкту як у тебе, тут завівся хтось третій в сім"ї, і відбирає в нього хорошу дружину. Чоловік може бути не радий таким змінам, зараз навпаки - більше уваги чоловікові, і собі, а малюку все дістанеться законне й так. Якщо вже відчуваєш, що не можеш, поклич когось - зараз самий кращий період подолати свою гордість, цю одну з найгірших рис характеру. Тільки постав певні умови, відразу. Щоб не лізли з порадами, щоб не заходили коли ти відпочиваєш чи годуєшся і т.д., що тобі потрібно, щоб повністю відійти після родів і стресу.
А нема ремонту? Ха, це хіба проблема? Головне те, хто там живе - любов чи злість, у вашій квартирі! Просто там багато злості, вижени її, а відсутність ремонту - це не найголовніше. Як Нарушевич каже, жінка пиляла чоловіка в квартирі, він купив великий дім, думав (і вона думала), що все - вона буде задоволена. Аж ні, через трішки вона знову чимось незадоволена :) Так що причина повинна бути не у відсутності ремонту, це не найголовніше в житті.
Як на мене тобі головне усвідомити, що тебе Бог поведе і інстинкт підскаже, як правильно себе вести з дитиною, і по-друге, твій стан розпачу - нормальний стан після родів, в когось він коротший, в когось - довший. І головне - наладь стосунки з чоловіком, попроси і його про допомогу, і свекруху чи маму.
Думаю, скоро тобі стане легше :)
  • 0

#45 Sera

Sera

Мудрый Участник

  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 107 сообщений
  • 0 Спасибо
Львів Україна

Отправлено 02 июня 2013 - 09:32

Якщо нема звідки чекати допомогу- беріть няньку\помічницю чи хоч когось хто вам будні розвеселить. Це не так дорого і ДУЖЕ допомагає.
В ідеалі перші 40 днів жінка повинна займатися собою і дитиною виключно. Всім іншим має займатися хтось інший. З цього і треба виходити при першй же думці що я ПОГАНА мама\дружина і т.д. по списку.
Тримайтеся!
Пишіть- допоможу чим зможу. Сама таке пережила.
  • 0

#46 zirachko

zirachko

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо
Тернополь Украина

Отправлено 03 июня 2013 - 14:23

Хридая, Sera, дякую за теплі слова, підтримку, пораду. Вчора був переломний день - прийшла мама чоловіка моя приїхала, чоловік був вдома і всі разом вправляли мені мозг, виводили мене з моєї депресії, бо дойшло було до кожнодневних істерик і як казав мій чоловік я себе з боку не бачила і зараз я розумію шо він був правий. Я подивилась на все іншими очима. ВОни вчора допомогли мені наготували їсти, поприбирати. Бо швидше питання ремонту для мене сплило через постійний бардак в квартирі, бо руки не доходили до того шоб навести порядок. Постійно загублені речі і не на своїх місцях а розкидані по всій квартирі виводили з себе. І з цим всім я не давала собі раду. Відчула підтримку і від чоловіка і це розправило мені крила. Я перестала себе жаліти і як всі мені наполегливо радили взяла себе в руки. Як мені здається менше переживаю. Стараюсь просити і чоловіка про допомогоу а то я на хвилі служіння чоловіку загнулась і вичерпалась(то ж тепер ще і дитина є). Тепер тре знаходити баланс між служінням йому, бо зараз по іншому. Бог поможе і все налагодиться. Ще раз дякую за підтримку! За те що ви є, хоча і віртуально. Хридая, про слінг я теж подумую, але ше поки не добралась до цього. Sera, дякую за ідею з няньою. Це ще один вихід в мою скарбничку. А то в мене зараз надто звуження сприйняття, і я б до цього навіть і не додумалась. Нема безвихідних ситуацій! Дякую, дівчата!
  • 0

#47 Sera

Sera

Мудрый Участник

  • PipPipPipPipPip
  • OFFLINE
  • 107 сообщений
  • 0 Спасибо
Львів Україна

Отправлено 03 июня 2013 - 15:48

Прошу.
Тут головне СЕБЕ не загнати. Інакше капут. Причому всім((. Так що допомога форевер)).
  • 0

#48 Гость_linangel_*

Гость_linangel_*
  • OFFLINE
  • Спасибо

Отправлено 02 июля 2013 - 19:30

.
  • 0

#49 zelena

zelena

Новичок

  • Pip
  • OFFLINE
  • 5 сообщений
  • 1 Спасибо
Perth Australia Я Вконтакте

Отправлено 04 августа 2013 - 11:00

Здравствуйте, а часом из Чопа - Ужгорода нет никого? Вот таки решилась вам написать. Давайте дружить?
  • 0

#50 Cinnamon

Cinnamon

Новичок

  • Pip
  • OFFLINE
  • 1 сообщений
  • 0 Спасибо
Луцк Украина Я Вконтакте

Отправлено 28 августа 2013 - 21:06

ОООО, є Луцьк :give_rose: А ви були на флешмобі 2 серпня?????
  • 0

#51 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 29 августа 2013 - 14:28

Привіт! Рада що є ще з Луцька хтось :) А що - був у Луцьку флеш-моб? шукала, і не знайшла про це інформацію... А сама організовувати не мала нажаль часу :)
  • 0

#52 Красунечка

Красунечка

Новичок

  • Pip
  • OFFLINE
  • 1 сообщений
  • 0 Спасибо
Lviv Ukraine

Отправлено 16 октября 2013 - 20:16

Вітання всім! :)
Я зі Львова.
Рада бачити, що нас тут трохи є :)
Можливо хтось теж хоче замовити книги Валяєвої? Шукаю компанію, щоб вийшло дешевше... ^_^
  • 0

#53 galina35

galina35

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо

Отправлено 20 октября 2013 - 19:00

Olli Polli, зареєструвалась, надихнувшись вашою розповіддю. Мене хвилює питання ЯК тепер ви просите в чоловіка після такої карєри? Я хочу, але не можу наважитись перейти у фріланс, боячись залежності, тим більше, коли він переживає не найкращі фінансові часи - це паталогічне відношення до трат :(.

Дівчатка, я теж з Луцька!
  • 0

#54 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 20 октября 2013 - 20:31

Привіт, galina35! Я дуже рада, що в Луцьку нас збільшується :) Можна буде влаштувати зустріч :)
О, я Вас розумію, в мене така ж ситуація була - страх залежності від чоловіка, страх йти в декрет. На щастя, я його вже зараз подолала, закинула кар"єру, кинула добре оплачувану роботу. І у вас вийде, головне знати чого хочете :) А життя коротке насправді, краще жити КРАЩЕ ;)
  • 0

#55 galina35

galina35

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо

Отправлено 21 октября 2013 - 16:44

Привіт, galina35! Я дуже рада, що в Луцьку нас збільшується :) Можна буде влаштувати зустріч :)
О, я Вас розумію, в мене така ж ситуація була - страх залежності від чоловіка, страх йти в декрет. На щастя, я його вже зараз подолала, закинула кар"єру, кинула добре оплачувану роботу. І у вас вийде, головне знати чого хочете :) А життя коротке насправді, краще жити КРАЩЕ ;)


:):) З радістю зустрінусь (втиснучи зустріч в графік). Дякую за підтримку. Поки ніяк не втисну в свій куций мозок щ воно того варте. Я так довго йшла до успіху, можу тепер багато чого, перспективи цікаві, ох.......... Раз я тут цього шукаю, значить, треба подолати страх, все просто і водночас, складно.
  • 0

#56 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 22 октября 2013 - 03:09

galina35, не хвилюйтесь! Це всім страшно, і я не вийняток! Дуже страшно. Коли привик тільки покладатись на себе, а тут повністю довіритись Богові і чоловікові важко. Але нічого, якщо Ви до цього прагнете, то поступово прийде і ситуація, яка Вас "звільнить" від роботи, і впевненість, що Ви цього хочете :) Головне, позбувайтесь по чуть-чуть страху. Та й не обов"язково в один день, мені здається, брати і обрубувати. Всі ці зміни займають ого-го скільки часу. :) Я читала історії, і ще кілька місяців тому чуть не плакала, чому в мене таких змін нема. Але от за останні кілька місяців було кілька ситуацій, коли я себе побачила з іншої сторони, і зрозуміла, що таки міняюсь, завдяки сайту і не тільки . :) Удачі Вам! Все буде так, як Ви "намрієте"! ;)
  • 1

#57 Nikanya

Nikanya

Новичок

  • Pip
  • OFFLINE
  • 2 сообщений
  • 0 Спасибо
Луцк Украина

Отправлено 22 октября 2013 - 10:50

Я й не могла подумати, що побачу тут когось з Луцька! І мене на зустріч кличте!
  • 0

#58 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 22 октября 2013 - 12:03

Ооо, клас :) Дівчата, а коли проведемо? :) Лучанки, ви всі є Вконтакті? Наскільки знаю, Луцької групи Призначення бути жінкою нема, можу створити і можемо там обговорювати зустрічі та запрошувати однодумців.
  • 0

#59 galina35

galina35

Участник

  • PipPip
  • OFFLINE
  • 10 сообщений
  • 0 Спасибо

Отправлено 22 октября 2013 - 17:25

В мене колега також пройшла 1й марафон і була щаслива, коли я їй розповіла про комунікацію на форумі. Зустрічаймось, однозначно! Пропоную десь за 10-14 днів, як ідея? Хто з нами?
  • 0

#60 Хридая

Хридая

Опытный Участник

  • PipPipPip
  • OFFLINE
  • 89 сообщений
  • 3 Спасибо

Отправлено 22 октября 2013 - 17:32

Так, я теж не зможу раніше ніж за два тижні. То може в нас за цей час хтось знайдеться ще з Луцька :)
  • 0


Предназначение

Подписаться на подарки